BAJRAMSKA ČESTITKA PREDSJEDAVAJUĆEG OV

Svim Bošnjacima i Bošnjakinjama Islamske vjere upućujemo iskrene čestitke i lijepe želje povodom nastupajućeg Ramazanskog bajrama. Neka nam ovo bajramsko vrijeme protekne u radosti, sreći i porodičnom miru.

Neka naše žrtve odricanja i molitve tokom cijelog Ramazana budu podstrek izgradnji zajedništva i prijateljstva među ljudima i među narodima.

Ne zaboravite bolesne i siromašne obići, a komšije svoje u porodičnoj atmosferi dočekati i radost Bajrama sa njima podijeliti.

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN

PREDSJEDAVAJUĆI