JAVNI POZIV MINISTARSTVA ZA OBRAZOVANJE, NAUKU, KULTURU I SPORT VLADE ZDK

Ministarstvo za obrazovanje, nauku, kulturu i sport Vlade Zeničko-dobojskog kantona je objavilo Javni poziv za dostavljanje prijava za dodjelu sredstava iz Proračuna Zeničko-dobojskog kantona za 2019. godinu sa pozicije „Transfer za sport“ i Javni poziv za dostavljanje prijava za dodjelu sredstava sa I „Transfera za kulturne manifestacije i izdavačku djelatnost“, II „Transfera za omladinske projektne aktivnosti“ i III „Transfera za zaštitu kulturno-historijskih spomenika“.

Tekst javnog poziva i prijavni obrasci se mogu preuzeti direktno sa službene web stranice  Skupštine i Vlade Zeničko-dobojskog kantona na sljedećem linku:www.zdk.ba-javni-poziv

Javni poziv ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja. Krajnji rok za dostavu prijava je 27.12.2018. godine.


  • Posljednje