POTPISANI UGOVORI ZA SANACIJU I REKONSTRUKCIJU LOKALNOG PUTA U DONJEM LUGU I GRADINI TE PUTA U MZ GOLIJEŠNICA

Danas 09.04.2018.godine  Općinski  načelnik   Mato Zovko  i direktor  firme „Hajdić“d.o.o.  Maglaj Salko Hajdić potpisali su ugovor o izvođenju radova na  sanaciji lokalnog puta u  Donjem Lugu  i Gradini te ugovor o izvođenju radova na  rekonstrukciji i sanaciji lokalnog puta u MZ Goliješnica, općina Žepče.

Predmet ugovora su: pripremni i zemljani radovi, betonski i asfaltni radovi.

Vrijednost radova za sanaciju lokalnog puta u Donjem Lugu i Gradini je 50.171,62  KM  a radovi na rekonstrukciji i sanaciji puta u MZ Goliješnica su u vrijednosti od 103.551,17 KM što ukupno iznosi 153.722,79 KM.

Nadzor nad izvođenjem radova  vršiti će poduzeće „Plato“ d.o.o. Žepče.

Sredstva za izvođenje ovih radova osigurala je Kantonalna uprava civilne zaštite Zenica, iz Programa  Saniranja šteta  od poplava i klizišta.