OPĆINSKI NAČELNIK MATO ZOVKO UPRILIČIO TRADICIONALNI BOŽIĆNO-NOVOGODIŠNJI PRIJEM

Dana, 27. prosinca 2017. godine u Gradskoj kavani  Općinski načelnik Mato Zovko upriličio je tradicionalni „Božićno-novogodišnji prijem“.

Svečanom prijemu     nazočili su  dužnosnici Federalne i kantonalne zakonodavne i izvršne  vlasti  iz Žepča , vijećnici Općinskog vijeća,  ravnatelji  javnih ustanova i poduzeća,  ravnatelji škola,  poduzetnici,  predstavnici vjerskog,  sportskog, kulturnog  i društvenog života općine Žepče .

Prigodnim  govorom prijem je otvorio i sve pozdravio Općinski načelnik.

Naglasio je  za ovu 2017.godinu, da je najvažnije  Hvala Bogu,   bila mirna i stabilna

Načelnik se zahvalio svima na suradnji i na naporima koje svaki pojedinac čini i doprinosi u svojoj oblasti rada i djelovanja za lijepo i napredno Žepče.

Svim katolicima čestitao Božić, pravoslavcima nadolazeći Božić  te svima sretnu, mirnu, uspješnu i napredniju Novu 2018. godinu.

Nazočne goste pozdravio je i žepački župnik vlč. Predrag Stojčević, upućujući Božićne poruke mira.

Druženje je nastavljeno uz čestitanje i ugodan razgovor tijekom kojeg je goste, uz gitaru uveseljavao  žepački glazbenik Josip Tirić.