KARATE PRVACI U POSJETI OPĆINSKOM NAČELNIKU

Danas, 13.11.2017. godine, Općinski načelnik Mato Zovko, zajedno sa Pomoćnikom službe za opću upravu i društvene djelatnosti Ilijom Barešić i Presjedavajućim općinskog vijeća Muhamedom Jusufović u posjet je primio Žepčake, članove K.K. „GARD“ Zenica koji su na Svjetskom karate natjecanju u Rumunjskoj ostvarili izvrsne rezultate osvojivši tri zlatne medalje.

Žepčaci iz Begov Hana koji su osvojili medalje su kadet Kamerić Harun koji je osvojio pojedinačnu zlatnu medalju i ekipnu zlatnu medalju, te junior Mašić Nirhad koji je osvojiopojedinačnu zlatnu medalju. Suljević Hana je također ostvarila zapažene rezultate.

Općinski načelnik Mato Zovko je financijskim sredstvima pomogao odlazak karate kluba na svjetsko prvenstvoa prilikom ove posjete najuspješnijim je uručio prigodne novčane nagrade.


  • Posljednje