MATO ZOVKO PRIMIO PREDSTAVNIKE UDRUGE GRAĐANA „CIVILNE ŽRTVE RATA ŽEPČE“

U petak, 12.05.2017.god., općinski načelnik Mato Zovko je primio predstavnike udruge građana „Civilne žrtve rata Žepče“.

Načelnik je zajedno sa pomoćnikom, šefom Službe za opću upravu i društvene djelatnosti, Ilijom Barešić dočekao predstavnike. U posjet su stigli predsjednik udruge Niko Širić i tajnica Mira Antunović.

Budući da je ovo novoosnovana udruga, razgovaralo se o problemima i poteškoćama s kojima se udruga susreće u svome radu i djelovanju. Najvažniji zahtjev koji su predstavnici uputili načelniku tijekom razgovora je razmatranje mogućnosti dodjele lokacije za izgradnju spomen- obilježja civilnim žrtvama rata s područja Općine Žepče. Predložena lokacija je u centru grada, ispred stare pošte.

Općinski načelnik je sa zadovoljstvom podržao zalaganje i inicijativu. Podrška je izražena putem odobrenja sufinanciranja izgradnje spomenika, što je za spomenutu udrugu od neizmjerne važnosti. Nakon razgovora, predstavnici su zahvalili na srdačnom prijemu, ljubaznosti i razumijevanju.


  • Posljednje