Servis "48"

Šta je Servis 48 sati?.
Općina Žepče je uspostavila Servis kojim omogućuje da se u roku od 48 sati podnosiocu zahtjeva pruži traženi odgovor, koristeći moderne i funkcionalne metode. Putem Servisa “Manje od 48 sati” sada možete lakše i brže dobiti relevantan odgovor koji na kraju vodi i do rješavanja eventualnih problema.

Ukoliko imate pitanja, prijedloge, sugestije, Servis „Manje od 48 sati“ pravo je mjesto za Vas. Cilj je da zajedno ulažemo napore, radimo na stvaranju što boljeg životnog ambijenta.

Koristite Servis i pomozite, i sebi i lokalnoj upravi.

Unaprijed se zahvaljujemo.