Don Predrag Stojčević na prijemu kod načelnika

Od  02.09.2014 Župom sv Ante Padovanskog ordinira don Predrag Stojčević. Tim povodom, 21.01.2015. g. Općinski načelnik Mato Zovko, zajedno sa pomoćnikom Ilijom Barešićem u svom uredu upriličio mu je prijem. Općinski načelnik župniku je zaželio dobrodošlicu uz znak podrške pri obnašanju dužnosti, a uz razgovor i upoznavanje sa radom općinske administracije, don Predrag Stojevič  je načelnika općine uputio u svoje djelovanje. Razgovor se nastavio u ugodnom raspoloženju o različitim temama vezano za Žepačke kulturne i gospodarske prilike. U razgovoru je istaknuta dobra suradnja koja već godinama traje između općinske administracije i Župe, te uvjerenje da će se ta vrsta odnosa nastaviti u budućnosti  i budućem radu na projektima i aktivnostima od zajedničkog interesa.