Božićno - novogodišnja čestitka Općinskog načelnika

I ova 2019. godina je skoro iza nas. Hvala Bogu, protekla je mirno i stabilno.

Posljednjih 365 dana zadatak naše općine bio je ostvariti predviđene ciljeve koji su u skladu s donesenom Strategijom općinskog razvoja i Programom kapitalnih investicija. Realizirani su brojni infrastrukturni projekti, ali i oni važniji, socijalni i društveno korisni.

Neka svatko od nas sumira ovu godinu što ostavlja iza sebe, a što ćemo dobro ponijeti u Novu godinu.

Vjerujem kako će predstojeći blagdan Božića u nama ojačati nadu i vjeru u bolju budućnost, kako osobnu tako i za sve žitelje našeg Žepča.

Sa željom da ga provedete u toplini obiteljskih i prijateljskih susreta svim Katolicima želim čestit Božić i božićne blagdane, te svima sretnu, mirnu i uspješnu novu 2020. godinu!

Žepče, 23.12.2019. godine

OPĆINSKI NAČELNIK