Svečano otvoren "Club House" udruge MK "United"

Članovi Moto kluba "United" Žepče su 29.11.2019. godine obilježili desetu godišnjicu postojanja, te su u sklopu obilježavanja velikoga, desetog jubileja  svečano otvorili vrata prve moto klub kuće u regiji. Vlastitim sredstvima uspjeli su izgraditi kuću sa smještajnim kapacitetom koja bi u budućnosti, osim za njihove potrebe, mogla koristiti putnicima iz cijele Europe.

Obilježavanje 10. rođendana kluba započelo je svečanim presijecanjem vrpce i otvaranjem vrata moto-kuće "Club House". Vrpcu su presjekli predsjednik MK "United" Goran Lučić Kica i općinski načelnik Mato Zovko.

Nakon pozdravnih riječi predsjednika Lučića i načelnika Zovke, žepački bajkeri su dodijelili zahvalnice za ukazano povjerenje i suradnju pri izgradnji klupske kuće mnogobrojnim prijateljima kluba.

Svečanost je nastavljena druženjem i zakuskom uz prisustvo mnogobrojnih gostiju, članova prijateljskih klubova, Eurobikers-a, donatora, predstavnika javnog i političkog života, kao i ostalih prijatelja kluba.