Čestitka Općinskog načelnika povodom početka nove školske godine

Dragi učenici osnovnih i srednjih škola, poštovani roditelji, prosvjetni djelatnici i stručni suradnici, čestitam Vam početak nove školske godine.

Svim učenicima, a osobito prvačićima je svaki početak školske godine težak i izazovan. Nakon ljetnog odmora došlo je vrijeme polaska u školske klupe gdje ćete započeti novi dio svoga djetinjstva: stjecanje znanja, obrazovanja i moralnog odgoja za sigurniju i sretniju budućnost. U tome Vam želim mnogo uspjeha!

Poštovani roditelji, čestitam i Vama sa željom da se ispune sva Vaša očekivanja i sve Vaše nade.

Siguran sam, cijenjeni prosvjetni djelatnici da ćete, kao i do sada, naše škole učiniti mjestima prijateljstva, učenja i sretnog školovanja.

Želim svima uspješnu novu školsku 2019/2020.godinu uz mnogo radosti i izvrsne ocjene!

Žepče, 30.08.2019.godine

Općinski načelnik