POTPISAN UGOVOR O NASTAVKU GRADNJE OSNOVNE ŠKOLE ŽEPČE U NOVOM ŽEPČU

Općinski načelnik Mato Zovko  i  direktorica  poduzeća „TING“ d.o.o. Žepče Nikolina Spajić dana 22.07.2019.godine  u Žepču potpisali su Ugovor  o izvođenju građevinskih radova  na izgradnji objekta  Osnovne škole u Žepču (Blok A).

Radi se o nastavku radova na izgradnji objekta Osnovne škole u Novom Žepču. Do sada su urađeni temelji i prizemna ploča  za cijeli objekt a  ovim ugovorom izvesti će se  radovi na Blok A i to: betonski, zidarski, krovopokrivački i limarski radovi. Gradnjom ovog bloka  sa 16 učionica do jeseni će se ugledati krov škole.

Ugovorena vrijednost radova iznosi 389.942,48 KM i financirati će se   sredstvima Vlade Republike Hrvatske  Središnjeg državnog ureda  za Hrvate izvan Republike Hrvatske , iz sredstava Proračuna Općine Žepče, a očekujemo i sredstva  od Vlade Zeničko-dobojske Županije.

Rok za izvođenje radova je 120 dana a Nadzor će vršiti  poduzeće „PLATO“ d.o.o. Žepče.

Osim učionica Škola će sadržati i sve ostale prostore potrebne za kvalitetno obrazovanje najmlađih učenika a koji će se graditi u narednim fazama.


  • Posljednje