NAČELNIK OPĆINE ŽEPČE I PREDSJEDAVAJUĆI OV ŽEPČE POSJETILI PREDSJEDAVAJUĆEG SKUPŠTINE ZDK


– Prvu zvaničnu, svečano-radnu posjetu predsjedavajućem Skupštine Zeničko-dobojskog kantona Ćazimu Huskiću u ponedjeljak, 17.06.2019. godine, upriličili su načelnik općine Žepče, Mato Zovko i predsjedavajući Općinskog vijeća Žepče, Muhamed Jusufović.

Načelnik Zovko i predsjedavajući Jusufović, čestitali su predsjedavajućem na imenovanju i poželjeli mu uspjeh u budućem radu.

Tijekom posjete, razgovaralo se o dosadašnjoj suradnji Kantona i općine Žepče, aktualnoj problematici i zajedničkim aktivnostima i realiziranim projektima, te o budućoj suradnji i obavezivanju na još predaniji rad, unapređenju odnosa i stvaranju kvalitetnijih uvjeta života i rada svih građana, kako općine Žepče tako i Zeničko-dobojskog kantona.