POTPISAN UGOVOR O SANIRANJU PODRUČNE ŠKOLE U SELIŠTU

Dana 17. lipnja 2019.godine, općinski načelnik Mato Zovko i vlasnik  građevinskog obrta „KNAUF“ Žepče Anto Sinanović, potpisali su Ugovor o izvođenju građevinsko-zanatskih radova „saniranje područne škole u Selištu“ općina Žepče.

Za radove koji su predmet ovog ugovora Općina Žepče će  na temelju ispostavljene privremene, odnosno okončane situacije radova platiti iznos od 49.412,37 KM

Ugovor se financira sredstvima Ministarstva vanjskih poslova Republike Bugarske u iznosu od 47.000.00 KM, a ostatak iznosa od 2.412,37 KM na teret Proračuna Općine Žepče.

Prema Ugovoru Izvođač se obvezuje da će ugovorene radove izvesti u roku od 60 radnih dana Nadzor nad izvođenjem radova vršit će poduzeće „PLATO“ d.o.o. Žepče.

Zahvaljujući Ministarstvu vanjskih poslova Republike Bugarske i potpisivanjem ovog ugovora, Općina Žepče će završiti obnavljanje i saniranje svih škola na području naše općine, čime je ispunjen važan cilj osiguranja kvalitetnih i jednakih uvjeta obrazovanja za sve učenike.


  • Posljednje