Zapovjednik vojarne „Josip Karimović-Grabo“ u službenom posjetu kod Općinskog načelnika

Danas 03.06.2019. godine općinski načelnik Mato Zovko održao je službeni sastanak sa pukovnikom Oružanih snaga BiH Matom Jakićem, koji je zapovjednik vojarne „Josip Karimović-Grabo“ Žepče  i zapovjednik topničke bojne  5. pješačke brigade.

Tema sastanka je bila nastavak suradnje Oružanih snaga Bosne i Hercegovine i lokalne zajednice Općine Žepče. Govorilo se o aktualnom stanju u našoj općini, te dosadašnjoj pomoći Oružanih snaga u realiziranju određenih projekata.

Pukovnik Jakić je naveo kako je misija topničke bojne, odnosno jedan od zadataka pomoć civilnim strukturama u slučaju elementarne nepogode požara, potresa i poplava.

Općinski načelnik Mato Zovko se zahvalio pukovniku na dolasku, te izrazio zadovoljstvo nastavkom suradnje Oružanih snaga BiH i Općine Žepče.


  • Posljednje