OTVORENA NOVOIZGRAĐENA CESTA U GOLIJEŠNICI

10.10.2018.god. u 16,00 sati, simboličnim presjecanjem vrpce svečano je otvorena novoizgrađena cesta u Goliješnici u dužini od 1,5 km.

Načelnik Mato Zovko,sportašica Ljilja Slišković i predsjednik MZ Perica Perić presjekli su vrpcu čime je cesta službeno otvorena. Otvaranju su nazočili ministar Ministarstva financija Ze-do županije, Andrej Kajić, predstavnici susjednih mjesnih zajednica i brojni mještani. 

Financiranje asfaltiranja ove dionice puta osigurali su Vlada Zeničko-dobojske županije, Kantonalna uprava civilne zaštite Zenica, općina Žepče i jednim dijelom mještani MZ Goliješnica.Ukupna vrijednost radova iznosi 120.000 KM.

Svečano otvaranje novoizgrađenog puta u naselju Goliješnica dio je programa povodom obilježavanja Dana općine Žepče.