MINISTRI IZ VLADE ZE-DO ŽUPANIJE U RADNOM POSJETU KOD OPĆINSKOG NAČELNIKA

Danas, 26.07.2018.god. u radni i službeni posjet, Općinski načelnik Mato Zovko, zajedno sa svojim Pomoćnikom Ilijom Barešić je primio ministre iz Vlade Zeničko-dobojske županije: ministra Ministarstva za obrazovanje, nauku, kulturu i sport Ze-do županijeMensura Sinanović i ministra Ministarstva financija Ze-do županije Andreja Kajić.

Tema sastanka je bila primjena Kolektivnog ugovora iz oblasti odgoja i obrazovanja na razini Zeničko-dobojske županije, koji su potpisali Sindikat osnovnoškolskog i srednjoškolskog obrazovanja i Vlada Zeničko-dobojske županije. Razgovaralo se i o primjeni pedagoških standarda za osnovnoškolski i srednjoškolski odgoj i obrazovanje.

Na sastanku je dogovoren budući način i obim suradnje između Općine Žepče i Zeničko-dobojske županije. Općinski načelnik je naveo kako je dosadašnja suradnja bila dobra, a nastojat će se još više unaprijediti u cilju osiguranja štokvalitetnijih uvjeta odgoja i obrazovanja mladih u spomenutoj općini i županiji.


  • Posljednje