POTPISAN UGOVOR ZA SANACIJU PUTNOG PRAVCA BUNKER-MILIŠIĆ KIP

Dana,19.07.2018.godine, potpisan je Ugovor između Općine Žepče i poduzeća „Hajdić“ d.o.o. Maglaj, a koji se implementira putem Federalnog ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva (PIU šumarstva) Sarajevo, Sanacija lokalne infrastrukture- općina Žepče i to: sanacija putnog pravca Bunker-Milišići-Kip, nastavak izgradnje.

Ukupno odobrena i utrošena sredstva za projekt hitnog oporavka od poplava (FERP) u 2015. i 2016.godini, iznosila su 1. 405 000,00 KM, a u ovoj trećoj fazi koja je i završna faza odobreno je 87.954,00 KM, a vrijednost potpisanog Ugovora iznosi 93.809,07 KM, tako da će općina iz svog proračuna uplatiti nedostajućih 5.855,07 KM.

Ugovor su potpisali Alojz Dunđer ispred PIU Sarajevo, Mato Zovko, Općinski načelnik ispred općine Žepče i Salko Hajdić ispred izvođača radova Hajdić d.o.o. Maglaj.