LUKA RAKITIĆ U POSJETI KOD OPĆINSKOG NAČELNIKA

Dana, 19.07.2018.godine, na inicijativu poduzetnika Tadije Filipović, upriličen je susret Općinskog načelnika Mate Zovko, Luke Rakitić, oca Ivana Rakitića, Tadije Filipović, žepačkog poduzetnika i Vlade Lučić, predsjednika Sportskog saveza općine Žepče.

Tema razgovora je uglavnom bila Svjetsko prvenstvo u nogometu.

Općinski načelnik je uputio zahvale Ivanu Rakitić, preko njegovog oca Luke za odličnu igru i za svu sreću i radost koju je Ivan zajedno sa ostalim reprezentativcima priuštio Hrvatima u Bosni i Hercegovini, Republici Hrvatskoj i cijelom svijetu. Također je navedeno kako postoji želja za dolaskom i dočekom Ivana Rakitića u Žepču, čim mu njegove obveze dozvole.

U razgovoru su evocirane i uspomene iz vremena kad su Luka Rakitić i Općinski načelnik zajedno igrali za tadašnji klub „Orlovik“ iz Žepča


  • Posljednje