OPĆINSKI NAČELNIK UPRILIČIO PRIJAM UČENIKA GENERACIJE OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA

Danas, 22.06.2018. godine, Općinski načelnik Mato Zovko upriličio je tradicionalni prijam učenika generacije svih osnovnih i srednjih škola na području općine Žepče za školsku 2017/2018. godinu.

Uz pozdravne riječi i čestitke na ostvarenim rezultatima tijekom školovanja Općinski načelnik je  svim prisutnim učenicima zaželio uspješan nastavak školovanja, osobito uspjeh pri upisuželjenih zanimanja i fakulteta.

U skladu sa Odlukom Općinskog vijeća Žepče,učenicima generacije srednjih škola nakon upisa na fakultete, slijedi potpisivanje Ugovora o  dodjeli općinskih studentskih stipendija.

Ovom prilikom su svim učenicima generacije uručene i prigodne novčane nagrade.

Učenici generacije za školsku 2017./2018.godinu su: Zoran Jurić, Adi Hadžavdić, Marijana Sinanović, Edita Zgrčo, Lamija Tutnjić, Antonio Antolović iz osnovnih škola, te Anica Ivanović , Marija Mostarac, Tomislav Barbarić, Barbara Lovrić i Šejla Aganović iz srednjih škola.